Masaż Lublin

Masaż jest lepszy od wszystkich słodkości tego świata…Azjatyckie Masaże – Masaż Orientalny i Orientalne wnętrza Świątyń Świata Spa w Lublinie oraz doświadczenie naszych terapeutów i instruktorów zabiorą Cię w duchową podróż po najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Synergia dotyku, zapachu, światła, muzyki i harmonii przeniosą Cię do dalekich Indii, Chin, Japonii, Tajlandii, Maroka, Tunezji, Tybetu i Nepalu…

Masaż Leczniczy Kręgosłupa  / Masaż Leczniczy Kręgosłupa z elementami Masażu Tajskiego

Cena promocyjna pierwszej wizyty 59zł zamiast 119zł / 30 min.

Najlepszą metodą na ból kręgosłupa jest Masaż Przeciwbólowy Kręgosłupa – Ulga dla Twoich bolących pleców. Stres, siedzący tryb życia, zmęczenie…mamy ratunek dla Twoich bolących pleców. Reguluje napięcie mięśniowe, regeneruje mięśnie, polepsza odżywienie i dotlenienie tkanek, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy, pomaga się odprężyć i wprowadza w stan błogiego relaksu. W masażu tym stosowane są elementy masażu leczniczego, masażu rozluźniającego, masażu izometrycznego i uciskowego Masażu Shiatsu. Oddaj się w ręce doświadczonych fizjoterapeutów, którzy przyniosą ulgę Twoim obolałym plecom. Nie pozwól aby dyskomfort, związany z bólem ograniczał Twoje pełne wrażeń życie…w końcu życie masz tylko jedno!

Masaż odbywa się przy dźwiękach relaksacyjnej japońskiej muzyki, w blasku świec, w atmosferze maksymalnego relaksu i odprężenia.

Wskazania: bóle kręgosłupa, napięcia mięśniowe, przeciążenia, stres, siedzący tryb życia, ogólne przemęczenie i osłabienie organizmu, bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców i barków.

Masaż Klasyczny z elementami aromaterapii 125 zł  / 60 min., 159 zł / 90min.

Masaż klasyczny wzbogacony o terapeutyczne działanie olejków aromatycznych. Wywodzi się z Indii, a jego pierwsze opisy znajdujemy w pradawnych księgach Wedy. Jego korzenie znajdują się również w Chinach, gdzie w VI w p.n.e. opisywano go w księdze Nan Izin.

Sprzyja regeneracji sił, eliminuje napięcia mięśniowe, ujemne efekty stresu, przemęczenia i wyczerpania. Łagodzi stany nerwicowe, uspokaja, przywraca chęci do życia a także podnosi ogólną witalność. Wprowadza w stan pełnego ukojenia i przywraca równowagę ciała i ducha.

Masaż odbywa się przy dźwiękach tybetańskich mis i barytonu mnichów, blasku świec, w atmosferze maksymalnego relaksu i odprężenia.

Wskazania: napięcia mięśniowe, stres, ogólne przemęczenie i osłabienie organizmu, bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg.

Przedsmak Orientu – 69 zł / 33 min.

Kto nie kocha niespodzianek?! Poznaj orient od najlepszej strony. Kompilacja technik masażu z różnych zakątków świata zebrana w 33 minuty przyjemnego rozpieszczania.

Rytmiczne balansowanie dotyku i uciskania oraz pobudzanie Twojej skóry ciepłymi i zimnymi bodźcami pozwala nam poznać Twoje preferencje i dostosować do nich rodzaj masażu.

Nie zadawaj pytań, my znamy Twoje potrzeby. Spróbuj i powiedz, która technika jest Twoją ulubioną.

Masaż Bańką Chińską – 69 zł / 40 min.

Stosowany jest w medycynie chińskiej od 3000 lat. Masaż Bańką Chińską „trudnych” partii ciała pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych oraz pomaga pozbyć się toksyn i produktów ubocznych procesu przemiany materii. Jest jedną z metod drenażu limfatycznego. Silnie redukuje cellulit, modeluje sylwetkę, posiada doskonałe właściwości ujędrniające i wygładzające skórę. Wywołane masażem, silne ukrwienie masowanych partii ciała odżywia je i poprawa ich wygląd. Stosowany regularnie pomaga w zmniejszeniu odwodu ud, pośladków i brzucha.

Wskazania:

 • przemęczenie
 • stres
 • siedzący tryb życia
 • cellulit
 • złogi tkanki tłuszczowej
 • obrzęki
 • nerwobóle
 • napięcia mięśniowe

Japoński Liftingujący Masaż Twarzy

Cena promocyjna pierwszej wizyty 59zł zamiast 119zł / 30 min.

Japoński Liftingujący Masaż Twarzy = Spektakularny efekt modelujący, odmładzający i liftingujący.

Daje szybko zauważalne efekty estetyczne, stymuluje mięśnie, likwiduje zbędne napięcia, poprawia kontur twarzy, sprawia, że skóra jest lepiej odżywiona, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Ma doskonałe właściwości ujędrniające, regeneracyjne, rewitalizujące i stymuluje do odnowy i zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry: kolagenu i elastyny.

REGULARNY MASAŻ TWARZY 1 raz / 2 razy w tygodniu= widoczne 10 lat mniej (Zalecany od 26 roku życia)

Po pierwszych wizytach znika opuchlizna i obrzęki limfatyczne, owal twarzy znacznie się poprawia. Pierwsze efekty naturalnego liftingu widoczne są już po 4/6 tygodniach. Zmarszczki i bruzdy stają się płytsze, kości policzkowe są bardziej wydatne, nos wydaje się węższy, „worki” pod oczami mniej widoczne. Na przełomie 9/12 tygodnia dochodzi do znacznego zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry: kolagenu i elastyny, dzięki czemu nasz organizm dodatkowo wspomaga proces skutecznego odmładzania.

Przywraca witalność skórze twarzy działając przeciwzmarszczkowo i liftingująco. Głęboko relaksujący a doznania, które występują w trakcie takiego odprężenia nie są porównywalne z żadnym innym masażem twarzy czy ciała

Przywracanie witalności skórze twarzy – Pobudza krążenie krwi i limfy na poziomie twarzy. Już po pierwszym zabiegu znika opuchlizna i obrzęki twarzy (np. te tworzące się w okolicy dolnej krawędzi oczodołów). Pobudzając punkty i strefy na twarzy przywracamy jej naturalny koloryt, zdrowy blask i witalność.

Działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące – Specjalne techniki pracy nad mięśniami twarzy pobudzają komunikację nerwową. Stymulacją mięśni poprawia napięcie i jędrność skóry. Zapobiega w ten sposób powstawaniu nowych zmarszczek i wygładza już istniejące. Przywraca naturalny owal twarzy.

Masaż Odchudzający Fat Killer – 79 zł zamiast 149zł / 40 min.

Masaż Odchudzający ma na celu zmniejszenie obwodów w obrębie brzucha, ud, bioder, pośladków, rozbicie i rozdrobnienie tkanki tłuszczowej, uwalnia toksyny z organizmu, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie, drenuje, pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody i zbędnych produktów przemiany materii.

Jest to masaż głęboki, bardzo intensywny, dlatego pobudza tkanki głębokie i mięśnie do regeneracji.
Dzięki rozbiciu i rozdrobnieniu podskórnej tkanki tłuszczowej, tłuszcz jest lepiej wchłaniany, dlatego w połączeniu z aktywnością fizyczną, pozwoli szybciej zgubić dodatkowe centymetry z ud, bioder, pośladków, brzucha, nóg i rąk.

Polecamy jest głównie przy uczuciu ciężkich nóg, nadmiernym nagromadzeniu wody w organizmie i słabej przemianie materii.
Masaż w obrębie brzucha przyspiesza przemianę materii i wzmacnia mięśnie brzucha. Polecany jest również przy zaparciach.

Masaż wyszczuplający, polecany jest osobom, które walczą z problemem nadwagi, cellulitu, rozstępów i małą elastycznością skóry.
Masaż poprawia cyrkulację krwi, co sprawia że węglowodany są znacznie szybciej transportowane do mięśni i następnie szybciej zużywane do ich pracy (zamiast odkładać się w postaci tłuszczu)

Masaż ten poprawia również wydajność mięśni. Dzięki czemu możemy wydłużyć nasz wysiłek fizyczny i zwiększyć jego intensywność, co w efekcie znacznie przyspieszy proces odchudzania.

Systematyczny masaż wyszczuplający z prawidłowo dobraną dietą i ćwiczeniami potrafią zdziałać cuda.
*Po masażu zalecane jest regularne picie wody w dużych ilościach, gdyż ma on dodatkowo właściwości diuretyczne (odwadniające)

 

Masaż Sportowy Samurajski – 149 zł / 60 min. , 189 zł / 90min.

Głęboki i  intensywny masaż manualny przeznaczonych dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Zmniejsza zmęczenie organizmu powstałe na skutek wzmożonej aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń. Zadaniem masażu sportowego jest również zwiększenie zdolności czynnościowych organizmu. Podczas masażu dochodzi do  rozgrzanie mięśni i aparatu więzadłowo-stawowego, a w efekcie poprawy elastyczności i zwiększenie zdolności skurczowych mięśni. Masaż  startowy wpływa bardzo korzystnie na zmniejszenie ryzyka urazów.

Oprócz technik manualnych, w masażu tym stosowane są pałeczki i miotełki bambusowe. Poza efektem relaksacyjnym, masaż zwiększa uwalnianie toksyn z organizmu, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie, drenuje, pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody i zbędnych produktów przemiany materii.

 

Przeciwskazania

 • stany chorobowe przebiegające z wysoką temperaturą ciała (powyżej 38°C)
 • stany zapalne (ostre i podostre) stawów i ścięgien
 • wczesny okres po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach (według wskazań ortopedy)
 • pourazowe wylewy w stawach i mięśniach (do 3 dni od urazu)
 • zapalenia żył
 • zmiany dermatologiczne

 

 

Masaż Tajski klasyczny – 170 zł / 50 min.

Głęboki masaż zwany „jogą dla leniwych”. Łączy w sobie elementy pasywnej jogi, akupresury i refleksologii. Twórcą masażu tajskiego był Jivaka Kumar Bhaccha, który 2,5 tys. lat temu był osobistym lekarzem Buddy i nadwornym lekarzem króla Magadhy. Masaż tajski jest jedną z 4 gałęzi tradycyjnej medycyny Tajów. Praktykowany był głównie przez buddyjskich mnichów w tajskich świątyniach. Nie stosuje się tu olejków, masaż jest wykonywany przez ubranie na specjalnej macie.

Masaż Tajski to tajemnicza wędrówka po określonych punktach energetycznych, idąc od stóp w kierunku głowy. Terapeuta wykonuje go dłońmi, kciukami, nadgarstkami, przedramionami . Angażuje do masażu również łokcie, kolana i stopy.

Masaż tajski jest źródłem relaksu oraz metodą regeneracji ciała i umysłu. Poprawia krążenie krwi i limfy, doprowadzając do samooczyszczenia organizmu oraz skutecznie redukuje napięcia mięśniowe i bóle kręgosłupa, ramion oraz nóg.

Wskazania:

 • bóle kręgosłupa
 • napięcie mięśniowe
 • zaburzenia przemiany materii
 • nagromadzenie toksyn w organizmie
 • przewlekły stres
 • ogólne osłabienie organizmu
 • bezsenność

Przygotowanie:

 • prosimy o przygotowanie wygodnego, cienkiego ubrania, które zapewni pełną swobodę ruchów

Masaż Tajski olejkowy Thai Oil Massage – 140 zł / 60 min. , 179 zł  / 90 min.

Głęboko relaksacyjny i rewitalizujący masaż całego ciała ciepłym olejem kokosowym i jaśminowym. Wykorzystywane są w nim techniki akupresurowe – uciski i elementy masażu ajurwedyjskiego – płynne głaszczące. Jego celem jest doprowadzenie do pełnego błogostanu i ukojenia, a także przywrócenia harmonii między ciałem a umysłem. Był on najpopularniejszą formą masażu na cesarskich dworach Japonii i Chin. Ma na celu usprawnienie układu nerwowego i odpornościowego

Wskazania:

 • stres
 • przemęczenie psychofizyczne
 • spadek odporności
 • zaburzenie równowagi wewnętrznej organizmu
 • wahania nastrojów
 • zaburzenia lękowe
 • bezsenność
 • wzmożone napięcia mięśniowe

 

Masaż Tajski Twarzy i Dekoltu Stemplami Ziołowymi 79zł  zamiast 139zł / 30 min.

Ciepłe stemple ziołowe są używane od wieków w tradycyjnej tajskiej medycynie, jako uwalniający swoje uzdrowicielskie moce środek do masażu, regeneracji.
Pierwotnie leczono nimi wojowników tajskich, obecnie z ich drogocennych właściwości korzystają wykwalifikowani terapeuci najbardziej prestiżowych tajskich SPA. Przez ponad 2000 lat, uprawiano zioła w centrum azjatyckiej kultury. Azjaci wiedzą, że naturalne zioła są idealne do celów kosmetycznych i zdrowotnych. Tajskie Stemple Ziołowe posiadają bogatą mieszankę azjatyckich ziół między innymi kurkumę ,która była wykorzystywana do celów kosmetycznych już od czasów starożytnych.  Kurkuma doskonale pielęgnuje skórę trądzikową, oczyszcza, wygładza i poprawia jej koloryt, a stosowana regularnie opóźnia procesy starzenia.

W skład mieszanki ziołowej, zawartej w stemplach wchodzi również trawa cytrynowa, która detoksykuje i wygładza skórę, hibiskus ją ujędrnia, imbir pobudza krążenie, goździki wykazują silne właściwości bakteriobójcze, cynamon uspokaja i relaksuje, pieprz czerwony zwiększa penetrację i przyswajalność przez skórę cennych składników aktywnych, guarana znana od wieków jako „eliksir młodości”, czyni skórę napiętą i pełną blasku. Zaufaj specjalistom ds błogostanu i zafunduj sobie podróż do krainy niezapomnianego relaksu. Tajski Masaż Twarzy i Dekoltu Stemplami Ziołowymi wprowadzi Cię w stan pełnego ukojenia, a wspaniałe właściwości ziół, sprawią że Twoja skóra nabierze znów blasku.

Masaż Tajski stóp  – 79 zł / 40 min.

W medycynie chińskiej od tysięcy lat wykorzystywano wiedzę na temat receptorów znajdujących się na powierzchni stóp, które odpowiadają poszczególnym organom wewnętrznym. Odpowiednia ich stymulacja pozwala zlikwidować wiele uciążliwych dolegliwości, np. alergie, migreny, bóle menstruacyjne, depresje, bóle mięśni, dolegliwości układu trawiennego oraz wszelkie problemy z pęcherzem lub z nerkami.

Refleksologiczny masaż stóp obejmujący m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Na podeszwie stopy znajduje się około 60 zakończeń węzłów nerwowych. Wprowadza w stan pełnego relaksu i odprężenia. Działając na strefy refleksologiczne stóp masaż korzystnie wpływa na pracę poszczególnych narządów ciała, wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa pozytywnie na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.

W trakcie masażu pobudzane się receptory, które przez reakcję odruchową harmonizują wszystkie układy ciała, włącznie z układem wydalniczym i limfatycznym (dlatego zaleca się picie wody po zabiegu).

Masaż stóp zapobiega dodatkowo chorobom cywilizacyjnym wynikającym z noszenia nieprawidłowo dobranego obuwia (płaskostopiu i paluchowi koślawemu/halluksom), obrzękom limfatycznym nóg, reumatyzmowi i artretyzmowi oraz dnie moczanowej i może być stosowany w rehabilitacji narządu ruchu po tych chorobach.

Masaż Tajski Luk Prakhop stemplami ziołowymi – 160 zł / 60 min.

Podarujemy Ci drogocenne skarby natury.

Tajlandia obdarowała nas tym, co posiada najcenniejszego – przekazała nam wiele wskazówek, jak zadbać o Twoje zdrowie i piękno. Terapia stemplami ziołowymi jest praktykowana w Tajlandii od 400 lat. Wyselekcjonowana mieszanka ziół, pod wpływem wysokiej temperatury, uwalnia to co w nich najcenniejsze. Masaż stemplami ziołowymi oparty jest na wieloletniej tradycji i wiedzy Tajów. Poznaj terapeutyczną moc kurkumy, zielonej herbaty, guarany, imbiru, soli morskiej, ryżu jaśminowego i oleju migdałowego. Podczas masażu do naszego organizmu dostaje się wiele substancji czynnych, które mają działanie detoksykujące, stymulujące, regenerujące, pobudzające krążenie krwi i limfy, przeciwzapalne, odmładzające, antycellulitowe i wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.

Wskazania:

 • stres
 • przemęczenie psychofizyczne
 • otyłość
 • cellulit
 • wahania nastrojów
 • zaburzenia lękowe
 • bezsenność
 • wzmożone napięcia mięśniowe

Masaż polinezyjski Lomi Lomi Nui – 150 zł / 60 min., 189 zł / 90 min.

Lomi Lomi w wolnym tłumaczeniu oznacza „dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota”. To świątynny masaż wykonywany przez Kahunów – hawajskich szamanów i uzdrowicieli. W starożytności był zarezerwowany tylko dla szczególnie ważnych osobistości.

Cały rytuał odbywał się wokół ołtarza, był zintegrowany z rytualnymi tańcami szamanów. Jest to piękny, przesycony zmysłowymi ruchami, harmonijny masaż, łączący w sobie niezwykle rytmiczny dotyk i taniec.

Masaż polinezyjski ma działanie odmładzające, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, oczyszcza krew z toksyn oraz wspomaga przemianę materii. Wpływa kojąco na układ krwionośny, trawienny, kostny oraz nerwowy. W Lomi Lomi ważna jest praca ze stawami – masaż je uelastycznia, odpręża mięśnie stale napięte przez stres.

Lomi Lomi działa jak kojący kompres miłości, daje poczucie bezpieczeństwa i troski. Pozwala zaakceptować swoje słabości.

Wskazania:

 • ogólne przemęczenie
 • stres
 • spadek poziomu energii
 • apatia, depresja, nerwice
 • bóle głowy, kręgosłupa, reumatyczne
 • brak harmonii pomiędzy ciałem i duchem
 • bezsenność
 • powtarzające się niechciane wzorce
 • kompleksy
 • uzależnienia
 • pogorszenie pamięci, koncentracji, zdolności intelektualnych

Masaż Chiński pałeczkami i miotełkami bambusowymi – 130 zł / 60 min.

Masaż silnie modelujący sylwetką, ujędrniający i drenujący. Poprawia kondycję fizyczną i psychiczną.

Zwolennikom mocniejszych doznać możemy zaproponować modelujący Bamboo Massage, wykonywany przy pomocy pałeczek „cho” i miotełek bambusowych.

Ma na celu rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, uwalnia toksyny z organizmu, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie, drenuje, pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody i zbędnych produktów przemiany materii.

Jest to masaż głęboki, bardzo intensywny, dlatego pobudza tkanki głębokie i mięśnie do regeneracji.

Polecany jest przy przemęczeniu, chronicznym stresie i towarzyszącym im braku energii. Wskazany jest osobom, które odczuwają bóle pleców wynikające z ciągłego napięcia mięśniowego. Seria zabiegów jest bardzo pomocna w kuracji antycellulitowej.

Terapia bambusowa to rytmiczne i energiczne balansowanie i wibracje, które uspokajają i wyciszają, ale również modelują sylwetkę. Doskonale usuwają napięcie mięśni oraz związane z nim, gromadzące się w organizmie, złogi i toksyny.

Masaż bambusowy doskonale poprawia kondycję skóry, przywraca jej zdrowy koloryt i elastyczność. Masaż może być wykonany delikatnie i relaksująco lub intensywnie i bardzo głęboko – w zależności od preferencji klienta i oczekiwanego efektu.

Masaż bambusami wykorzystuje mimowolne zjawisko piezoelektryczności. Bambusy, ze względu na swoją bogatą w krzem strukturę, są naturalnymi piezoelektrykami. Pocieranie i uciskanie pałeczkami pobudza potencjał elektryczny. Podczas masażu klienci dostają sporą dawkę energii – dosłownie i w przenośni.

Masaż Chiński kamieniami bazaltowymi – 160 zł / 70 min.

Wysyłamy trochę ciepła! Masaż chiński gorącymi kamieniami to połączenie termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii. Inspirowany szamańskimi praktykami medycznymi, przywraca równowagę psychiczną i fizyczną.

Bazuje na chińskiej teorii przepływu energii w organizmie. Czakry, czyli ośrodki energii, sąsiadują z najważniejszymi narządami wewnętrznymi, odpowiedzialnymi za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Uwzględnienie czakr podczas masażu gorącymi kamieniami usprawnia przepływ energii w zmęczonym i osłabionym ciele.

Kamienie bazaltowe i marmurowe, wydobywane są z dna oceanów, gdzie zostały precyzyjnie wyszlifowane przez piasek i fale. Wydobywające się z nich ciepło wprowadza w stan błogostanu i jest pomocne w przywróceniu homeostazy organizmu. Następuje poprawa krążenia krwi, oddech przyspiesza, by następnie zwolnić. Wtedy następuje uzdrawianie ciała, umysłu i duszy. Emocje całkowicie ustępują…

Wskazania:

 • nerwice
 • choroby układu krążenia
 • zaparcia
 • choroby reumatyczne
 • rwa kulszowa i ramieniowa
 • nadmierny stres
 • wzmożone napięcie mięśniowe
 • nadciśnienie tętnicze
 • stany przeciążeniowe
 • brak energii życiowej
 • stany wyczerpania psychofizycznego
 • przemęczenie
 • bezsenność
 • cellulit

Masaż Gorącą Czekoladą 160 zł / 60 min.

Uczta dla ciała i ducha na bazie 100% gorącej czekolady i ciepłego oleju kokosowego. To czekoladowy kompres, stymulujący wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia. Wspaniale odżywia skórę i koi wszystkie zmysły, redukuje stres, przywraca równowagę ciała i ducha, eliminuje fizyczne blokady, działa głęboko relaksującą. Jest to masaż całego ciała z użyciem ciepłej, płynnej czekolady połączonej z ciepłym ojejem kokosowym.

Czekolada odżywia skórę, zapobiega jej starzeniu, doskonale nawilża i poprawia elastyczność. Olej kokosowy ma działanie antybakteryjne i antywirusowe, a właściwości zawartego w nim kwasu laurynowego sprawiają, że znakomicie nadaje się do zwalczania infekcji, wysypek i egzem, a także przyczynia się do leczenia drobnych skaleczeń i mikrourazów skóry oraz łagodzi stany zapalne skóry.

Drenaż Limfatyczny – 69zł / 30 min 129 zł / 1h.

Masaż usprawniający pracę układu limfatycznego, pobudzający naturalne krążenie krwi, limfy i płynu śródmiąższowego w organizmie. Przepływająca po organizmie limfa odpowiedzialna jest za zbieranie ubocznych produktów przemiany materii oraz substancji toksycznych ze wszystkich komórek naszego ciała. Gdy układ limfatyczny jest niewydolny, produkty uboczne cofają się do tkanek i komórek zaburzając ich metabolizm. W wyniku stymulacji określonych punktów na ciele następuje lepsze odżywienie, poprawa pracy komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi jak i funkcjonowania organów wewnętrznych. Poddawane masażowi ciało staje się bardziej jędrne i elastyczne. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Drenaż limfatyczny prowadzi do usprawniania przepływu chłonki w układzie limfatycznym, eliminuje obrzęki i czynniki sprzyjające powstawaniu cellulitu. Masaż taki zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych i zmniejsza obrzęków kończyn.

Przy terapii przeciwobrzękowej zalecana jest seria kilku, do kilkunastu zabiegów.

Wskazania:

 • obrzęki
 • zespół ciężkich nóg
 • stres
 • siedzący tryb życia
 • cellulit
 • złogi tkanki tłuszczowej
 • zmęczenie
 • napięcia mięśniowe wywołane obrzękami
 • spadek odporności
 • zaburzenia przemiany materii

 

Hinduski masaż gorącą świecą – 160 zł / 60 min

Zmysłowe uwodzenie ciepłem, zapachem i jedwabistym dotykiem. Indyjski masaż gorącą świecą, to wyjątkowa ceremonia, która wprowadzi w stan pełnego ukojenia. Ciepły olej ze świecy z woskiem pszczelim, masłem Shea, Illipe oraz olejkami sojowym i jojoba stworzy na Twoim ciele jedwabisty kompres, który ukoi Twoje ciało i ducha. Rytmiczny masaż relaksacyjny, wykonywany na bazie rozgrzanego olejku ze świecy to doskonała recepta na chłodne i pochmurne dni.

 

Cennik

Masaż Leczniczy Kręgosłupa59zł zamiast 119zł/ 30min.
Masaż Japoński Liftingujący Twarzy59zł zamiast 119zł/ 30 min
Masaż Przedsmak Orientu69 zł/ 33 min.
Masaż Klasyczny z elementami aromaterapii 125zł/ 60 min. , 159 zł / 90 min.
Masaż Tajski Olejkowy140zł/ 60 min. , 179 zł/ 90 min.
Masaż Tajski Stóp69zł/ 40 min.
Masaż Bańką Chińską69 zł/ 40 min.
Masaż Chiński gorącymi kamieniami bazaltowymi160 zł/ 70 min.
Masaż Polinezyjski LomiLomi Nui150 zł/ 60 min. , 189zł/ 90 min.
Masaż Gorącą Czekoladą160 zł/ 60 min.
Masaż AjurwedyjskiAbhyanga Tri-Dosha140 zł/ 60 min.
Hinduski Masaż gorącą świecą160 zł/ 60 min
Masaż Odchudzający Fat Killer79zł zamiast 149zł/ 40 min.
Drenaż Limfatyczny69zł/ 30min, 129zł/ 60min.
Masaż Sportowy Samurajski 149zł/ 60min, 179zł/ 90min
Fidget Cube Promotion
Fidget Cube Product
Fidget Spinner
Fidget Cube Shop Off Sale
Fidget Cube color-edition
Windows Office Key
Windows Office update Key
Windows7 Professional
Antivirus Key
Windows Server
Microsoft Office
Windows OS
Windows7
Windows8
Windows10
Office 2016 Key
Office 2010 Key
Office 2013 Key
Windows 7 Professional
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Ultimate
Windows 10 Education
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Home Key
Microsoft Outlook 2016 Key
Office Home Business 2016 Key
Microsoft Office Standard 2013 Key
Office Home Business 2013 Key
Microsoft Visio Premium 2010 Key
Microsoft Visio Professional 2010 Key
Microsoft Visio Standard 2010 Key
Windows Storage Server 2016 Standard Key
Windows Storage Server 2016 Workgroup Key
Windows Server 2016 Standard Key
Windows Server 2016 Datacenter Key
Norton Internet Security 2013 Key
Norton 360 Key
Norton AntiVirus 2013 Key
Norton 360 Version 7.0 Key
Windows 7 Home Basic Upgrade Key
Windows 7 Home Premium Upgrade Key
Windows 7 Home Basic to Professional Upgrade Key
Windows 7 Home Basic to Ultimate Upgrade Key
Windows 7 Home Premium to Professional Upgrade Key
Windows 7 Home Premium to Ultimate Upgrade Key
Windows 7 Professional to Ultimate Upgrade Key
Windows 7 Home Basic Key
Windows 7 Enterprise Key
Office Visio Professional 2007 Key
Office Visio Standard 2007 Key
Microsoft Visio Premium 2010 Key
hospitalitybenefitsinc
proregdomains
willowridgegolf
pugongyi
spoonconcept
genentechelectricwheel
servalbuild
marketingangelslondon
tamarakubias
ntagiantas
algrissinodubai
sinaranvn
heroninvestmentproperties
banmuaonline
condolabs
referralcodes
mgvinvest
kidkicko
buyseotool
alrehmanninfo
sspgroup
steelsarma
mj
firstpointhotels
advbpr
photogrower
rod
mj
nubishealth
aspiwa
Posted in Oferta | Tagged , , , , , |